رابیتس مسعود

رابیتس مسعود

محصولات رابیتس مسعود

رابیتس های رابیتس مسعود ماده بسیار مفیدی در ساخت و ساز است. اگر آشنایی ندارید ، بسیاری از ما در زندگی روزمره خود با آن روبرو می شویم ، حتی بدون آنکه متوجه آن باشیم.

رابیتس های رابیتس مسعود معمولاً به عنوان توری ، نرده یا حتی در هنگام چرخش درهای بالکن استفاده می شود. این ورقهای فلزی معمولاً از اشکالی مانند الماس ، مربع ، یا معمولا دایره در طراحی شبکه خود استفاده می کنند.

قیمت روز رابیتس

شما می‌توانید در جدول پایین قیمت روز رابیتس گروه تولیدی رابیتس پایتخت را مشاهده و برای کسب اطلاعات بیشتر یا مشاوره و خرید رابیتس با کارشناسان ما به شمارۀ 09127652849  تماس حاصل فرمائید.

به دلیل نوسانات بازار اعلام قیمت و موجودی با تایید می باشد

ردیف

نوع رابیتس

تعداد ستون

قیمت

1

رابیتس گالوانیزه 580

13

                                   227/000 ریال

2

رابیتس گالوانیزه 760 گرم

13

                                    273/000 ریال

3

رابیتس گالوانیزه 770 گرم

13

                                    275/000 ریال

4

رابیتس گالوانیزه 800 گرم

13

280/000 ریال

5

رابیتس گالوانیزه 810 گرم

13

283/000 ریال

6

رابیتس گالوانیزه 820 گرم

13

287/000 ریال

7

رابیتس گالوانیزه 830 گرم

13

285/000 ریال

8

رابیتس گالوانیزه 850 گرم

13

293/000 ریال

9

رابیتس گالوانیزه 860 گرم

13

                                    294/000 ریال

10

رابیتس گالوانیزه 870 گرم

13

296/000 ریال

11

رابیتس گالوانیزه 900 گرم

13

305/000 ریال

12

رابیتس گالوانیزه 920 گرم

13

312/000 ریال

13

رابیتس گالوانیزه 940 گرم

13

320/000 ریال

14

رابیتس گالوانیزه 950 گرم

13

324/000 ریال

15

رابیتس گالوانیزه 970 گرم

13

325/000 ریال

16

رابیتس گالوانیزه 980 گرم

13

329/000 ریال

17

رابیتس گالوانیزه 1030 گرم

13

347/000 ریال

18

رابیتس گالوانیزه 1060 گرم

13

357/000 ریال

19

رابیتس گالوانیزه 1080 گرم

13

372/000 ریال

20

رابیتس گالوانیزه 1110 گرم

13

382/000 ریال

21

رابیتس گالوانیزه 1200 گرم

                    13 417/000 ریال

22

رابیتس گالوانیزه 1300 گرم

                     13 447/000 ریال

23

سیم رابیتس 20 گرم

سیم رابیتس

                                     230/000 ریال

 

رابیتس ها از چیزی تشکل می شوند؟

رابیتس های رابیتس مسعود از ورق فلزی تشکیل شده است که می تواند از فولاد ضد زنگ ، فولاد نورد گرم ، فولاد نورد سرد ، آلومینیوم یا انواع گزینه های دیگر برای ایجاد رابیتس ساختمانی رابیتس مسعود (یا منبسط شده) ساخته شود.

الگوی طراحی رابیتس های رابیتس مسعود به آنچه مورد نیاز خریدار است بستگی دارد و می تواند بصورت مبهم و یا بصورت مستقیم باشد . میزان فضای باز در فلز به میزان هوا ، آب ، نور و … مورد نیاز برای عبور از آن بستگی دارد.

بازخورد خریدار محصولات رابیتس مسعود

وقتی صحبت از راویز های رابیتس مسعود می شود که امروز در حال بررسی آن هستیم ، مشتریان یادداشت های جالبی داشتند. اول از همه ،
هشدار می دهند که در حالی که رابیتس گالوانیزه منبسط قوی است ، در مصرف آن زیاده روی نکنید.

فواید محصولات رابیتس مسعود و پایتخت

۱_ از آنجا که راویز های رابیتس مسعود در حالی که ورق کمتری دارد سطح بیشتری را اشغال می کند ، گزینه کم هزینه تری است.

۲_ساختار سبک

۳_ اگر به مقاومت بیشتری نیاز دارید ، این فلز می تواند با شیشه ، بتن یا بیشتر تقویت شود.

۴_ راویز های رابیتس مسعود به آسانی ساخته می شود و هیچگونه منابع هدر نمی رود ، بنابراین در مقایسه با سایر فلزات و مصالح ساختمانی گزینه نسبتاً ارزان است.

۵_ در مقایسه با بسیاری از محصولات فلزی ، محصولات رابیتس مسعود به لطف استحکام و میزان وزنی که می تواند تحمل کند ، انتخاب خوبی است.

اگر از رابیتس های رابیتس مسعود در شیب یا مسیر اصلی استفاده می کنید ، شکل این تخته ها اجازه می دهد تا سطحی بدون لغزش ایجاد شود.

استفاده از محصولات رابیتس مسعود

از آنجا که رابیتس های رابیتس مسعود بسیار بادوام و مقرون به صرفه است ، در صنایع مختلف ماده انتخابی است. شرکت های معماری ، فیلتراسیون آب و ساخت و سازها از رابیتس مسعود برای ساخت قطعات و سازه ها با بودجه استفاده می کنند.

سازندگان یا تولیدکنندگان رابیتس های مختلف و رابیتس مسعود

بعضی اوقات تولیدکنندگان رابیتس های مختلف و رابیتس مسعود را برای اهداف تزئینی تولید می کنند و بار دیگر محصولات رابیتس را برای اهداف کاربردی تر تولید می کنند. برای هر محصولی که تولیدکنندگان به طور نسبی یا کامل از آن تولید می کنند ، فلزات منبسط شده یک محلول سبک ارائه می دهند که توانایی محافظت و در عین حال عبور هوا از آن را دارد.

محصولات تولید شده رابیتس مسعود

اگرچه استفاده های متفاوتی از رابیتس مسعود وجود دارد ، اما پنج مورد از آنها شاید رایج ترین باشد: درهای کابینت ، قفسه های ذخیره سازی ، محافظ دستگاه یا بخاری و وسایلی مانند نرده و بالکن. رابیتس های رابیتس مسعود همچنین یک ماده محبوب برای نرده های فلزی به عنوان جایگزینی برای نرده های فلزی است که دارای قطعات گران قیمت جوش داده شده یا بهم پیوسته هستند.

پس از ایجاد تکنیک های ساخت مناسب برای ایجاد راویزهای رابیتس مسعود با ویژگی ها و ابعاد مورد نظر ، می توان از آن در بسیاری از کاربردهای مختلف استفاده کرد.

مواد محصولات رابیتس مسعود

تولیدکنندگان از چندین ماده فلزی برای ایجاد محصولات رابیتس مسعود استفاده می کنند. مس ، آلومینیوم ، فولاد ضد زنگ و تیتانیوم از جمله فلزاتی هستند که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. هر یک از این فلزات قوی هستند و در برابر خوردگی به خوبی مقاومت می کنند در حالی که هنوز نسبتاً سبک هستند. همه آنها را می توان پس از بزرگ شدن نورد سرد کرد تا ضخامت مواد را برای سطح یکنواخت تری کاهش دهد.

جزئیات عملیات راویز های رابیتس مسعود

در طول فرآیند تبدیل ورق فلز به محصولات رابیتس مسعود ، تولیدکنندگان با انبساط شروع می کنند و سپس با شکل دهی ورق ها به مشخصات سفارشی ادامه می دهند. برای جزئیات بیشتر ، به خواندن ادامه دهید.

1. شروع فرآیند تولید فلز معمولی و مسطح دقیقاً یکسان است. ابتدا ، تولید کنندگان ورق فلز را وارد دستگاه می کنند که رابیتس های رابیتس مسعود را فشرده و منبسط می کند. این روزها ، همه اینها معمولاً با یک فرایند خودکار کنترل می شوند ، زیرا کارایی بهتری را فراهم می کند.

2. پس از کشش ، قالب به طور مکرر کاغذ را به صورت یکنواخت سوراخ می کند. بیشتر اوقات ، این یک الگوی الماس شکل است. با این حال ، تولید کنندگان رابیتس های رابیتس مسعود می توانند اشکال و الگوهای سفارشی را برش داده و شکل دهند.

3. در مرحله بعد ، تولید کنندگان صفحه را از طریق پرس نورد گرم تغذیه می کنند. پرس نورد گرم باعث می شود که فلز منبسط شود و نازک و صاف شود. اگر ورق اصلی بسیار ضخیم بود ، باید از حرارت و فشار اضافی برای گسترش و برش آن استفاده کرد.

4- سپس ، در صورت انتخاب ، تولیدکنندگان می توانند محصول رابیتس مسعود را با آنیل برای افزایش مقاومت در برابر خوردگی ، روکش (مانند آنهایی که از رنگ یا PVC به دست می آیند) ، گالوانیزه (برای ساخت فولاد گالوانیزه) یا آندایز کردن به پایان برسانند. پوششهای محافظتی که تولیدکنندگان پس از تشکیل فلز اضافه می کنند معمولاً اسپری یا غوطه ور هستند. تولید کنندگان می توانند از این روش های روکش نه تنها برای بهبود خواص فلز ، بلکه برای تغییر رنگ سطح نیز استفاده کنند.

5. پس از انجام این کار ، سازندگان قطعه را مش یا مش فلزی نهایی می دانند.

رابیتس مسعود یکی از پرکاربردترین مصالح در ساختمان سازی است که انواع مختلفی دارد، از محصولات رابیتس در ساخت نما، سقف های کاذب، دکوراسیون های داخلی و خارجی ساختمان استفاده می شود.

محصولات رابیتس مسعود با فراهم سازی فضای مناسب برای نصب تجهیزات برقی و سیستم های نوری، کار سیم کشی و برقراری اتصالات مربوطه را آسان تر می کنند در ادامه به بررسی انواع محصولات رابیتس، ویژگی ها و کاربرد هر کدام در صنایع ساختمانی می پردازیم.

رابیتس مسعود Rib lath

این نوع از محصولات رابیتس مسعود دارای دنده های v شکل هستند و به دلیل طراحی مناسب که دارند یک از بهترین انتخاب ها در میان محصولات رابیتس به شمار می روند، چرا که با نصب این نوع از رابیتس ها می توان به راحتی عملیات گچ کاری، رندر و استفاده از گچ در ساخت پارتیشن های سقف معلق را انجام داد.

رابیتس High ribbed lath

در مقایسه با رابیتس های معمولی این نوع از محصولات رابیتس مسعود ضخامت بیشتر و کیفیت مهندسی مناسب تری برای ایجاد امنیت بیشتر، دارند و به دلیل ضخامت و مقاومت بیشتر به طور گسترده در ساخت پل ها و سیستم های فاضلاب استفاده می شوند.

رابیتس مسعود Brickwork Reinforcement یا تقویت آجر

این از نوع از راویز ها در ساخت و ساز برای توقیت آجرها استفاده می شوند و به صورت گسترده در جاده سازی و اسلب های بتنی استفاده می شوند و در ساختمان سازی نیز برای افزایش مقاومت ساختمان ها در ترکیب با بتون و آجر به کار می روند.

راویز Spray Lath – V-Ribbed

این نوع از محصولات راویز مناسب عملیاتی هستند که نیازی به مقاومت در مقابل نفوذ آب ندارند و نسبت به رابیتس های دیگر ظریف تر بوده و برای اسپری گچ و ساخت یک لایه گچ روی آن مناسب هستند.

رابیتس مسعود Paper back metal lath

راویز های پشت کاغذی به دلیل استفاده از پوشش کاغذی در یک طرف خود در مقابل آب و خصوصا بخار مقاومت مناسب داشته و کاربردی متشابه با راویزهای مناسب اسپره دارند با این تفاوت که بر خلاف آن ها مناسب مکان های مرطوب هستند.

رابیتس مسعود Flat rib lath

این نوع از راویز ها که به شکل نوارهای فلزی ضخیم و توری های متصل کننده آنها طراحی شده اند از فولاد گالوانیزه با کیفیت بالا و روکش روی ساخته می شوند و مناسب مکان هایی هستند که در عین نیازمند بودن به مقاومت بالا در برابر رطوبت و زنگ زدگی نیز مقاوم باشند، همچنین این نوع از راویز ها را می توان در دو نوع پشت کاغذی و پشت کاغذی مقاوم تهیه نمود.

رابیتس مسعود Welded wire fabrics

راویزهای سیمی از سیم های فولادی گالوانیزه با کیفیت ساخته می شوند و نسبت به راویزهای دیگر مقاومت بیشتری در مقابل خوردگی و زنگ زدگی دارند اما به دلیل تراکم کم بافت های آن مناسب عملیاتی مثل اسپری گچ نیستند.

با ما مشاوره کنید.

رابیتس مسعود Welded wire fabrics

استفاده از رابیتس مسعود به طور معمول برای ساخت سقف‌های کاذب، گچ کاری و گچ بری ها، پوشش دادن تیرآهن و آرماتور، پوشش دادن بتن سیمانی، ترمیم و بازسازی ترک‌های ساختمانی و کارهای ترمیمی دیگر، دکوراسیون و … می‌باشد.

استفاده کردن از شبکه ی رابیتس مسعود به منظور پیوستگی کامل سطح دیوار ها و همچنین به وجود آمدن یک بستر مناسب برای نصب کردن اجزای تأسیسات برقی و همینطور مکانیکی و نهایتا انجام انواع رنگ کاری‌های سیمانی و گچی ، گاها پیشنهاد و اجرا می‌شود.

شبکه ی این محصول موجب به هم پیوستن دیوار ها شده و از هر نوع ترک ‌خوردگی و جدا شدن آن در کار جلوگیری می کند.

تولید این محصول در ابعاد ۲۴۰*۶۰ سانتی‌ متر انجام شده و سپس عرضه می‌شود.

پوشاندن این محصول مساحتی بالغ بر ۴۴/۱ متر را در بر می گیرد که با توجه به تلورانس این میزان معمولاً ۴/۱ متر را دربرمی گیرد و با تقسیم متراژ کار بر عدد یاد شده، تعداد این محصول مورد احتیاج را حاصل می کند.

با ما در زمینه های تخصصی خرید رابیتس و موارد استفاده در ساخت و ساز در منازل و دکوراسیون خود مشاوره نمایید.

 

این پست دارای یک نظر است

  1. سلام من میخوام حتما رابیتس مسعود بخرم ولی هزینه و نوع ارسال به خاطر دوری شهرم برام خیلی مهمه
    ارسال های شما به چه صورته و هزینه اش چطوریه ؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

بستن منو
گفتگو آنلاین
ارسال در واتساپ
×
×

سبد خرید