You are currently viewing مرکز خرید رابیتس ارزان

مرکز خرید رابیتس ارزان

4/5 - (1 امتیاز)

همانطور که گفته شد رابیتس‌ها وزن‌های متفاوتی دارند و همچنین توسط شرکت‌ها با قیمت‌های متفاوتی خرید و فروش می‌شوند، البته در خرید رابیتس های بزرگ باید در نظر داشت که رابیتسی که پل کمتری دارد، قیمت پایین‌تری نیز دارد. کارخانه های مختلف، رابیتس را از ورق های گالوانیزه تولید می کنند. رابیتس یا توری رابیتس از پرس های کششی متقاطع و ورق فلزی گالوانیزه تهیه و تولید می شود و عمل پوشش انجام می شود و از آنجایی که رابیتس توری است باید توجه داشت که وزن سازه در نهایت کم می شود. خرید رابیتس ارزان نیز برای نمای ساختمان های شهری برای ایجاد طرح های زیبا بسیار متداول است و همچنین می توان از رابیتس برای پوشش تیرهای ساختمانی و حتی از رابیتس در آرماتور بندی استفاده کرد که بسیار متداول و مورد استفاده است.

فروش روز رابیتس یا راویز

رابیتس ها با کیفیت های مختلفی در بازار موجود هستند اما نکته مهم این است که هر چه رابیتس ها ضخیم تر باشند مقاومت رابیتس ها بیشتر می شود. افزایش ضخامت رابیتس بر قیمت رابیتس تأثیر می گذارد و نسبت به رابیتس یا راویز ضخیم تر گران تر است. قیمت رابیتس بسته به کیفیت / تعداد پل ها متفاوت است. قیمت رابیتس به دلیل نوسانات ارز در حال تغییر است و تغییرات قیمت رابیتس در روزهای مختلف سال انجام می شود. نوسانات قیمت در اکثر فلزات از جمله فلز گالوانیزه رخ داده است. سه عامل مهم تاثیر مستقیم بر قیمت رابیتس دارند. اینها شامل وزن رابیتس/کیفیت رابیتس و تعداد ستون های رابیتس می باشد که تاثیر مستقیمی بر قیمت رابیتس دارند.

قیمت رابیتس

برای ارائه راهکاری برای کاهش تغییرات قیمت در بازار، بهتر است رابیتس را در صورت نیاز به صورت عمده و با قیمت روز خریداری کنید تا قیمت عمده فروشی رابیتس به نفع شما مقرون به صرفه در نظر گرفته شود. قیمت رابیتس را می توان از طریق مراکز پخش رابیتس در تهران یا محصولات رابیتس و یا کارخانه های رابیتس دریافت کرد که البته خرید عمده رابیتس نسبت به خرید جزئی مناسب تر است. برای خرید رابیتس ارزان می توانید از مجموعه رابیتس پایتخت استعلام بگیرید کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن پاسخگو شما مشتریان گرامی خواهند بود و بهترین پیشنهاد را در رابطه با نیاز مصرفی مشتری ارائه می دهند. برای اطلاع از ابعاد و وزن رابیتس ها در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

راه های ارتباطی با ما

شماره همراه : 09127652849

مرکز پخش رابیتس در تهران

رابیتس ها بسته به وزنشان در بسته های 10/20/30/ بسته بندی می شوند که برای اطلاع از وزن هر ورق رابیتس یا توری رابیتس مثلا می توان یک بسته 10 تایی رابیتس را روی ترازو قرار داد. اگر حاصل عدد بدست آمده را بر 10 تقسیم کنیم، عدد به دست آمده میانگین وزن هر ورق رابیتس است.

خرید رابیتس ارزان

نکات ضروری هنگام خرید رابیتس

یکی از مواردی که در هنگام خرید رابیتس ارزان باید در نظر داشت وزن رابیتس یا راویز است. اگر وزن رابیتس متناسب با کاربری آن در ساختمان باشد، دیگر لازم نیست برای خرید رابیتس هزینه بیشتری بپردازید. به وزن رابیتس توجه داشته باشید. هنگام خرید رابیتس باید به وزن رابیتس نسبت به عناصر در حال اجرا در ساختمان توجه کافی داشته باشید. زیرا در نمونه های سبک/نیمه سنگین/سنگین/و فوق سنگین تولید می شوند.

به عنوان مثال راویز  ستون9 در وزن های 400 گرم تا 700 گرم نمونه های سبک / 700 گرم تا 800 گرم نمونه های متوسط ​​سنگین / 800 گرم تا 900 گرم نمونه های سنگین / و 900 گرم تا 1000 گرم نمونه های فوق سنگین هستند. که باید متناسب با وزن قابل اجرا رابیتس مورد نظر استفاده شود. به طور مشابه، رابیتس 13  ستون  در وزن های 600 گرم تا 700 گرم نمونه های سبک / 700 گرم تا 900 گرم متوسط ​​سنگین / 900 گرم تا 1000 گرم سنگین / و 1000 تا 1400 گرم نمونه های فوق سنگین هستند.

بدست آوردن تعداد برگ لازم رابیتس برای هر ساختمان

برای به دست آوردن تعداد رابیتس های ساختمان، می توانید مساحت زیرساخت رابیتس کاری را در 1/4 ضرب کنید و تعداد برگ های مورد نظر را برای اجرای راویز یا رابیتس کاری بدست آورید.

مثلا برای ساخت رابیتس زیربنای 100 متری می توان 100 را در 1/4 ضرب کرد که 140 می شود یعنی برای زیربنای 100 متری به 140 رابیتس نیاز داریم .

رابیتس ها در کارخانه ها در بسته 10 تایی خرید و فروش می شوند که در این جا ما به 14 بسته رابیتس نیاز داریم تا سقف کاذب ما با متراژ 100 متر رابیتس کاری آن انجام شود .

خرید رابیتس ارزان

خرید عمده رابیتس 700 گرمی

رابیتس ها در وزن های سبک/نیمه سنگین و سنگین درجه بندی و تولید می شوند و بسته به وزن رابیتس ها قیمت خرید شما متفاوت است. یکی از رابیتس های موجود در بازار رابیتس 700 گرمی است و خرید رابیتس های بزرگتر آنها و سایر رابیتس ها معمولاً با اختلاف وزن کمی 20 گرم بیشتر یا 20 گرم کمتر در بازار به فروش می رسد.

راه های ارتباطی با ما

شماره همراه : 09127652849

دیدگاهتان را بنویسید

Solve : *
9 + 11 =