رابیتس پایتخت
رابیتس

رابیتس پایتخت

رابیتس یا راویز یکی از پرکاربردترین مصالح در ساختمان سازی است که انواع مختلفی دارد، از محصولات رابیتس در ساخت نما، سقف های کاذب، دکوراسیون های داخلی و خارجی ساختمان استفاده می شود.

محصولات رابیتس پایتخت با فراهم سازی فضای مناسب برای نصب تجهیزات برقی و سیستم های نوری، کار سیم کشی و برقراری اتصالات مربوطه را آسان تر می کنند در ادامه به بررسی انواع محصولات رابیتس، ویژگی ها و کاربرد هر کدام در صنایع ساختمانی می پردازیم.

رابیتس Rib lath

این نوع از محصولات رابیتس دارای دنده های v شکل هستند و به دلیل طراحی مناسب که دارند یک از بهترین انتخاب ها در میان محصولات رابیتس به شمار می روند، چرا که با نصب این نوع از رابیتس ها می توان به راحتی عملیات گچ کاری، رندر و استفاده از گچ در ساخت پارتیشن های سقف معلق را انجام داد.

رابیتس High ribbed lath

در مقایسه با رابیتس های معمولی این نوع از محصولات رابیتس پایتخت ضخامت بیشتر و کیفیت مهندسی مناسب تری برای ایجاد امنیت بیشتر، دارند و به دلیل ضخامت و مقاومت بیشتر به طور گسترده در ساخت پل ها و سیستم های فاضلاب استفاده می شوند.

رابیتس Brickwork Reinforcement یا تقویت آجر

این از نوع از راویز ها در ساخت و ساز برای توقیت آجرها استفاده می شوند و به صورت گسترده در جاده سازی و اسلب های بتنی استفاده می شوند و در ساختمان سازی نیز برای افزایش مقاومت ساختمان ها در ترکیب با بتون و آجر به کار می روند.

راویز Spray Lath – V-Ribbed

این نوع از محصولات راویز مناسب عملیاتی هستند که نیازی به مقاومت در مقابل نفوذ آب ندارند و نسبت به رابیتس های دیگر ظریف تر بوده و برای اسپری گچ و ساخت یک لایه گچ روی آن مناسب هستند.

راویز Paper back metal lath

راویز های پشت کاغذی به دلیل استفاده از پوشش کاغذی در یک طرف خود در مقابل آب و خصوصا بخار مقاومت مناسب داشته و کاربردی متشابه با راویزهای مناسب اسپره دارند با این تفاوت که بر خلاف آن ها مناسب مکان های مرطوب هستند.

رابیتس Flat rib lath

این نوع از راویز ها که به شکل نوارهای فلزی ضخیم و توری های متصل کننده آنها طراحی شده اند از فولاد گالوانیزه با کیفیت بالا و روکش روی ساخته می شوند و مناسب مکان هایی هستند که در عین نیازمند بودن به مقاومت بالا در برابر رطوبت و زنگ زدگی نیز مقاوم باشند، همچنین این نوع از راویز ها را می توان در دو نوع پشت کاغذی و پشت کاغذی مقاوم تهیه نمود.

رابیتسWelded wire fabrics

راویزهای سیمی از سیم های فولادی گالوانیزه با کیفیت ساخته می شوند و نسبت به راویزهای دیگر مقاومت بیشتری در مقابل خوردگی و زنگ زدگی دارند اما به دلیل تراکم کم بافت های آن مناسب عملیاتی مثل اسپری گچ نیستند.

با ما مشاوره کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

بستن منو
گفتگو آنلاین
ارسال در واتساپ
×
×

سبد خرید